Witamy w KaVo Polska

Aktualności Dr wiśniewski4 - KaVo Dental
Aktualności Gendex Happines - KaVo Dental
Aktualności szkolenia_zaproszenie 2016 - KaVo Dental
Aktualności DIAGNOcam_film - KaVo Dental
Aktualności KaVo_jesien_zima_480x270 - KaVo Dental
http://go.kavo.com/hubfs/docs/poland/0927_Ebook-1058Life-Wisniewski_1280x800_PL-1609278.pdf
http://go.kavo.com/hubfs/docs/poland/0930_GX-Portfolio_GXS-700_Ebook_Happiness_PL.pdf?utm_source=e-blast&utm_mediumKaVo
http://www.kavo.pl/PL/Edukacja/Kalendarium-szkoleń.aspx
https://youtu.be/st2QMoo6wG8
http://www.kavo.pl/PL/Promocje.aspx

WEBINAR


Nowe technologie


Niezawodna diagnostyka próchnicy to, wobec powszechności tej choroby, jedno z najpoważniejszych wyzwań w stomatologii zachowawczej. Zmiany w diecie, jak również nieustanny rozwój w dziedzinie środków do higieny jamy ustnej wpływają na zmiany w lokalizacji i wyglądzie pierwotnych ubytków próchnicowych u pacjentów. „Tradycyjne” metody wykrywania próchnicy w oparciu o kontrolę wzrokową, oraz dotykową przy pomocy zgłębnika stają się coraz bardziej niewystarczające. Jednym z ostatnich odkryć w dziedzinie wykrywania ubytków próchnicowych jest NIDIFOTI – Near Infrared Digital Imaging Fibre Optic Trans Illuminiscence, czyli cyfrowe obrazowanie zębów prześwietlonych światłem lasera o długości fali w zakresie podczerwieni. DIAGNOCAM jest pierwszym i obecnie jedynym na rynku urządzeniem wykorzystującym tą technologię w stomatologii do wykrywania ubytków próchnicowych z jak największą skutecznością. Zbudowany jest z lasera diodowego niskiej mocy, emitującego promień światła w zakresie podczerwonym oraz kamery na podczerwień, rejestrującej obraz prześwietlonego zęba.
ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ

EKSTRA PROMOCJE

DNI OTWARTE Z DIAGNOcam

Aktualności webinar - KaVo DentalZobacz relację z Dnia Otwartego DIAGNOcam w gabinecie SMILE MARTA w Częstochowie.
ZOBACZ RELACJĘ

KaVo partnerem DaysFORdentist

W dniach 21-22 października odbyła się konferencja DaysFORdentist organizowana przez wydawnictwo FORUM. Jak partner merytoryczny wydarzenia zorganizowaliśmy wykłady i warsztaty dla uczestników konferencji. Dr n. med. Maciej Mikołajczyk przeprowadził unikalny wykład pt. „Ergonomiczna praca w powiększeniu”, połączony z pokazem na żywo pracy na cztery ręce pod mikroskopem. Do pokazu wykorzystany został najnowszy model unitu KaVo – Primus 1058 Life oraz najwyższej klasy mikroskop stomatologiczny Leica M320. Lek. stom. Mateusz Szkliniarz wygłosił wykład na temat „Korzyści związane z wykorzystaniem technologii CBCT w gabinecie stomatologicznym”. Doktor Szkliniarz przeprowadził także warsztaty z zakresu praktycznego wykorzystania obrazowania 3D codziennej pracy stomatologa, podczas których uczestnicy na przykładzie konkretnych przypadków klinicznych poznawali możliwości diagnostyczne oprogramowania do analizy zdjęć CBCT. W konferencji udział wzięło ponad 400 stomatologów, a nasze wykłady i warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wykład dra Mikołajczyka „Ergonomiczna praca w powiększeniu” został uznany za najlepszy wykład całej konferencji, co jest dla nas szczególnym powodem do dumy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom wykładów i warsztatów. Osoby zainteresowane dalszym zgłębianiem zagadnień związanych z pracą w powiększeniu i wykorzystaniem obrazowania RTG w stomatologii zapraszamy na nasze warsztaty. Program i terminy znajdą Państwo tutaj

Aktualności DFD1 - KaVo Dental

Aktualności DFD2 - KaVo Dental

Aktualności DFD3 - KaVo Dental

Aktualności DFD4 - KaVo Dental

Akademia KaVo zaprasza

Zapraszamy do udziału w szkoleniach organizowanych przez firmę KaVo we współpracy z partnerami.
Tematyka szkoleń obejmuje zagadnienia:

  •  Stomatologia mikroskopowa na co dzień
  •  Cyfrowe obrazowanie RTG w gabinecie
  •  Endodoncja mikroskopowa
  •  Stomatologia bez bólu

Sprawdź szczegóły

Wszelkie prawa zastrzeżone

Wszelkie materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w serwisie KaVo są prawnie chronione i stanowią własność KaVo. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody KaVo są zabronione. Niektóre elementy zdjęciowe serwisu KaVo są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

Jeśli nie stwierdzono inaczej, wszystkie znaki wykorzystane w serwisie KaVo są zastrzeżone przez KaVo, a w szczególności znaki marek, nazwy poszczególnych modeli, ich logotypy oraz inne znaki graficzne.
 
PROMOCJE
 
Zobacz niewidoczne
 
Szkolenia
 
Wejdź do świtata obrazów Gendex
 
Historia sukcesu
 
Wiadomość e-mail do KaVo Polska...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i na przesyłanie ofert handlowych przez firmę KaVo.

* Pole wymagane
KaVo Polska

Warszawa

Budynek Atrium
Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa
Tel: 22 395 54 60
Fax: 22 395 54 61

Łódź
ul Pomorska 251 lok. 405
92-213 Łódź
Tel: 42 675 75 33
Fax: 42 675 75 35