Witamy w KaVo Polska

Aktualności KaVo stawia na edukację - KaVo Dental
Aktualności Poland MASTERtorque M9000 LWeb Banner 480 x 270 px - KaVo Dental
Aktualności szkolenia_zaproszenie 2016 - KaVo Dental
Aktualności KaVo_jesien_zima_480x270 - KaVo Dental
http://www.kavo.pl/PL/Aktualności/KaVo-stawia-na-edukację.aspx
http://go.kavo.com/hubfs/docs/poland/1006_INS-eBook_Pol.pdf?utm_source=KaVo&utm_medium=baner
http://www.kavo.pl/PL/Edukacja/Kalendarium-szkoleń.aspx
http://www.kavo.pl/PL/Promocje.aspx

Nowe szkolenie z zakresu RTG28 września w sali pokazowej Kavo Polska odbyło się szkolenie pt. „Nie tylko chirurgia – praktyczne zastosowanie obrazowania 3D w codziennej pracy lekarza stomatologa”. Organizatorem kursu było wydawnictwo SPS Media, wydawca pisma Nowy Gabinet Stomatologiczny oraz portali nowygabinet.pl i szkoleniestomatologow.pl. Wyłącznym partnerem merytorycznym kursu było KaVo. Program szkolenia został stworzony z myślą o dentystach, którzy interesują się nowoczesnymi technologiami diagnostyki obrazowej lub rozważają zakup sprzętu RTG do swojej praktyki. W unikalny sposób połączył wiedzę kliniczną, biznesową i prawną, oferując uczestnikom rzetelne kompendium wiedzy na temat obrazowania 3D w stomatologii. Szkolenie było podzielone na 4 części. W pierwszej lek. dent. Mateusz Szkliniarz, stomatolog praktyk, specjalista ds. aplikacji radiologicznych, opowiadał o klinicznych zastosowaniach CBCT w codziennej pracy stomatologa. Przedstawił możliwości diagnostyczne obrazowania 3D w endodoncji, periodontologii, ortodoncji, protetyce, chirurgii oraz implantologii. Pokazał, jak planować zabiegi z wykorzystaniem zaawansowanych funkcji oprogramowania 3D i omówił zalety diagnostyki 3D. Po przerwie głos zabrał dr n. med. Tomasz Nowak, właściciel klinik stomatologicznych Addent w Krakowie i Andrychowie, który opowiedział o tym, w jaki sposób wdrożenie technologii CBCT 3D wpływa na rozwój praktyki stomatologicznej, pozyskanie i utrzymanie nowych pacjentów. Kolejnym punktem szkolenia były kwestie prawne wdrożenia technologii CBCT w gabinecie, które omówił prawnik Maciej Gibiński. Na koniec uczestnicy mieli okazję przetestować zdobytą wiedzę w praktyce, podczas warsztatów z interpretacji zdjęć 3D. - Dziękuję bardzo za kurs o tematyce praktycznej, do wykorzystania w codziennej pracy dentysty. Ukłon w stronę wykładowców za interesujące przekazanie wiedzy oraz za cierpliwość wobec kursantów - mówi dr Ewa Pomaska, jedna z kursantek.

Sprawdź aktualną ofertę naszych kursów

Akademia KaVo zaprasza

Zapraszamy do udziału w szkoleniach organizowanych przez firmę KaVo we współpracy z partnerami.
Tematyka szkoleń obejmuje zagadnienia:

  •  Stomatologia mikroskopowa na co dzień
  •  Cyfrowe obrazowanie RTG w gabinecie
  •  Endodoncja mikroskopowa
  •  Stomatologia bez bólu

Sprawdź szczegóły

Aktualności


Wyrok w sprawie wprowadzenia do obrotu sfałszowanych turbin KaVo.

W wyniku zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa złożonego przez spółkę KaVo Polska sp. z o.o. i po postępowaniu przeprowadzonym przez Policję i Prokuraturę, dnia 23 czerwca 2016 r. Sąd Rejonowy w Goleniowie wydał wyrok w sprawie oskarżonego Andrzeja G., który prowadził obrót sfałszowanymi w Chinach turbinami KaVo m.in. za pośrednictwem portalu Allegro.
Oskarżonemu zarzucono popełnienie przestępstw oszustwa, dokonywania obrotu towarami oznaczonymi podrobionym znakiem towarowym, wprowadzania do obrotu, używania, dystrybuowania, dostarczania wyrobów medycznych, których nazwy, oznakowania lub instrukcje używania wprowadzają w błąd, co do właściwości i działania wyrobu oraz przestępstwo wprowadza do obrotu wyrobów medycznych oznakowanych znakiem CE, niezgodnie z wymaganiami ustawowymi.
Sąd w tej sprawi ustalił, że oskarżony dopuścił się popełnienia zarzuconych mu czynów (m.in. na podstawie przyznania się oskarżonego) i że okoliczności popełnienia przestępstw nie budzą wątpliwości i dodatkowo orzekł przepadek sfałszowanych turbin. Sąd w wyżej wymienionym wyroku uwzględniając wcześniejszą niekaralność oskarżonego warunkowo umorzył postępowanie wyznaczając mu stosowny okres próby.
W trosce o Państwa bezpieczeństwo i najwyższą jakość dostarczanych produktów i usług zachęcamy do kupowania produktów KaVo, Gendex i Leica u autoryzowanych dystrybutorów KaVo.
Ich lista znajduje się tutaj.

Zapraszamy też do zapoznania się z treścią poradnika, który prezentuje różnice między oryginalnymi końcówkami KaVo, a nielegalnymi podróbkami.
Pobierz poradnik

Wszelkie prawa zastrzeżone

Wszelkie materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w serwisie KaVo są prawnie chronione i stanowią własność KaVo. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody KaVo są zabronione. Niektóre elementy zdjęciowe serwisu KaVo są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

Jeśli nie stwierdzono inaczej, wszystkie znaki wykorzystane w serwisie KaVo są zastrzeżone przez KaVo, a w szczególności znaki marek, nazwy poszczególnych modeli, ich logotypy oraz inne znaki graficzne.
 
PROMOCJE
 
Szkolenia
 
Odkryj serię MASTER
 
KaVo edukacja
 
Wiadomość e-mail do KaVo Polska...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych i na przesyłanie ofert handlowych przez firmę KaVo.

* Pole wymagane
KaVo Polska

Warszawa

Budynek Atrium
Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa
Tel: 22 395 54 60
Fax: 22 395 54 61

Łódź
ul Pomorska 251 lok. 405
92-213 Łódź
Tel: 42 675 75 33
Fax: 42 675 75 35